Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan kérdésem volna,szeretnék...

Olyan kérdésem volna,szeretnék leérettségizni vagyis igazából állatorvosnak szeretnék tanúlni,de csak 8általánosom van meg sajnos 21éves vagyok,szerintetek lenne esélyem még ilyen utat bejárni?

Figyelt kérdés
!? Minden vágyam lenne segíteni védtelen jószágainkon akár ingyen is életet akarok menteni?

2023. febr. 13. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik esti iskola, de ne a tudományokban, hanem a tanulás kategóriában keresd.
2023. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak esti, meg levelező gimnáziumok, keress ilyet a környékeden. Érettségizz le, az négy év, ott majd figyeld, hogy mennyire könnyű, nehéz a kémia, biológia a számodra, mert ezekből sok lesz az egyetemen is.

nézd meg hány helyen lehet állatorvosnak tanulni.

Keress egy felvételi előkészítőt is, ha van azon a képzőhelyen ahová mennél.

Ha túl nehéznek érzed az állatorvosi képzést, nézd meg, hogy nincs-e valami, ami kicsit könnyebb, de mégis tudsz segíteni az állatoknak általa.

Pl. erdész, állatgondozó, stb.

2023. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvosi egyetemre már bekerülni is nehéz, még akkor is, ha minden klappol, hát még ha ekkora hátrányból indul az ember. Reálisabb egy állatorvosi asszisztens OKJ-s oklevelet megcélozni. Ugyanolyan fontos, de sokkal valószínűbb, hogy sikerül.
2023. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Na, állatorvosi asszisztens, szuper, nem tudtam hogy van ilyen, lehet, hogy ez egy reálisabb cél lenne a számodra, és a segítés élménye ennek is része!
2023. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább az állatorvosi asszisztens vonalon indulj el. Kisebb rendelőkben nem is feltétel a papír egy ilyen állás betöltéséhez, én gimnázium mellett, diákmunkásként voltam állatorvosi asszisztens.
2023. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!