Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ÁOK-ról átjelentkezés SZTE...

ÁOK-ról átjelentkezés SZTE ÁOK-ra hogy működik? Melyik félévtől érdemes?

Figyelt kérdés

Szegedi vagyok, így anyagilag jobban kijönne a családom, ha Szegedre járnék, viszont félő, hogy lecsúszok róla pár ponttal, így csak Debrecenbe vagy Pécsre vennének fel. Ha jól láttam Pécsen nincs 1. félévben anatómia, Debreceni órarendeket nem sikerült megtalálnom.


Ha erre kerülne a sor, hogy működik az átjelentkezés és melyik félévben lenne a célszerű?


A válaszokat előre is köszönöm, remélem lesz itt olyan, aki már átesett ezen esetleg.



2023. febr. 15. 03:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy tudom, hogy másodév vagy harmadév után tudsz átjelentkezni csúszás nélkül . A PTE ÁOK honlapján tuti valahol fent van ennek a menete.
2023. febr. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2023. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, leghamarabb másodév végén lehet átjelentkezni, mert akkor érnek össze a tantervek.
2023. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. febr. 15. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp, még van idő az érettségéig, próbáld meg kimaxolni a bioszt és a kémiát/fizikát, sikerülni fog:)
2023. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!