Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egy gyógyszerész...

Milyen egy gyógyszerész élete? Jól keres, milyen továbbképzési lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Két és fél évvel ezelőtt elhatároztam, hogy fogorvos szeretnék lenni, ezért mindent megtettem az elmúlt időben.

Most májusban fogok érettségizni, de valamiért most, hogy be kellett írni félelem fogott el. Nem érzem, hogy ide húz a szívem, kémiát sokkal könnyebben (én vagyok a legjobb fakton) tanulom, mint a bioszt.

Rájöttem, hogy nagyon jó a képzelőerőm, és a molekulákat is jól eltudom képzelni fejben, gyakran elkalandozok a gondolataimban. Elég érzékeny ember is vagyok férfi létemre.(INFP személyiség)

A kémiát imádom tanulni. A bioszt inkább muszájból tanulom, nem rossz, de nem is rajongok érte igazán.


Meg tudnám csinálni az orvosit is, de nem tudom, hogy ez lenne-e nekem a jó hosszútávon. Az orvosira csak a pénz, elismerés motivált eddig, de lehet ez nem egy jó hozzáállás.


Ma van a felsőoktatási képzések leadási a határideje



2023. febr. 15. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

A gyógyszerész egész nap csak ül, nem csinál semmit, a beosztottjait egzecíroztatja, és bekaszálja a milliókat.

Legalábbis a szüleim szerint, akik szerint nem vagyok ember, mert otthagytam a gyógyszerészkart.

2023. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem tudod eldönteni, akkor írd be mindkét szakot.

A sorrenden majd egyszer lehet módosítani a hiánypótlási időszakban, viszont új szakot felvenni akkor már nem lehet. Most csak annyi a lényeg,

hogy minden helyet megjelölj, ami egy kicsit is tetszik. Júliusig pedig még lesz időd utánajárni, hogy melyikkel mit lehet kezdeni és neked melyik tetszik jobban.

2023. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
90%

"Csodálatos" élet.


1-3-6 vidéki ótvar patika között pattogsz, csinálod a rengeteg papírmunkát, és közben mindenki nyomja, hogy: "jaegésznapkocsikázolszededalóvétésottasokjócsaj" Miközben a faxt.

2023. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!