Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok ez ellen ajánlani...

Tudnátok ez ellen ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, és elég nehéz a töri mostanában.

Valamiért hiába akarom a könyvből olvasni, odakoncentrálni, tanulni, de egyszerűen szinte semmi nem marad meg, és ezért írtam a múltkor is csak 3-as dolgozatot, pedig nagyon sok ideig ültem a könyv fölött és tanultam.

Zanzan nem találtam a Mohamed Iszlám vallásos és a Hunok című anyagot, illetve az Arab témát.

Mit lehetne csinálni, hogy jobban meg tudjam tanulni?


2023. febr. 18. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehet hogy valami rejtett latashibàd van pl rejtett kancsalsàg, érdemes lehet kivizsgàltatni polateszttel.

2. Van aki hallás alapján tud tanulni. Egyszer olvasd fel magadnak hangosan, vedd fel hangrögzítővel q telefonoddal aztán játszd vissza 4x.

2023. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam, múltkor Zanza Tv-n néztem meg a triumvirátusos - Julius Caesaros anyagot, és sokkal jobban megjegyeztem..

Ez érdekes, pedig 5-8.-ig mindig ment a könyvből tanulás, szerintem csak szimplán elfáradok az utazásban, vagy a 8 óra miatt. Nem tudom :/

2023. febr. 18. 11:49
 3/3 anonim válasza:

Lehet hogy nem érdemes már írnom, de nem lehet és nem is kell mindenkinek jónak lennie mindenben.

Válassz két tantárgyat amit szeretsz és azokra hajts rá. A későbbiekben senkit nem fog érdekelni a középiskolás jegyed.

Ha mindenképpen a történelem a fontos akkor pedig azt meg kell tanulni. Úgy nem fog menni ha beseggeled, mindig próbálj logikát és összefüggéseket keresni!

Sok sikert!

2023. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!