Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van aki otthagyta az orvosi...

Van aki otthagyta az orvosi egyetemet (felfüggesztette a tanulmányait) a kötelező covid oltás miatt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Nincs. Aki igen, az meg jobb is, hogy otthagyta és nem lesz belőle orvos.
2023. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jelenleg is kötelező minden orvosi egyetemen? Úgy tudom Debrecenben most nem kérik a jelentkezőktől?
2023. febr. 22. 15:55
 3/15 anonim válasza:
78%
Szeretnélek megnyugtatni. Orvos családdal körülvéve mondom, hogy mindenki beadatta magának a COVID oltást többször is (és az ő ismerőseik és kollégiák is), és nem lettek betegek vagy nem haltak meg.Tudom, tudom, a hatások később is kijöhetnek, és ismerem az interneten terjedő rémhíreket és konspirációs elméleteket. Megértem, hogy vannak félelmeid, de ha az orvosi hivatást választod, az oltásnál sokkal "rosszabb" dolgokkal is szembe kell nézned majd a munkád során.
2023. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elvileg a 3 oltás sem ad élethosszig tartó immunitást, akkor már csak azt nem értem, hogy akik 2021-ben be lettek oltva (egyetemisták) azoktól most miért nem kértek megerősítő oltást -hiszen a hatása már jócskán gyengült-ugyanakkor miért kérik attól aki most menne egyetemre. Ebben nem látom a logikát.

Nem a folytonosság lenne a lényeg?

2023. febr. 22. 16:11
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Nincs semmi logika az intézkedésekben, ettől függeltenül, ha te orvosnak készülsz, tudomány oldalán kell állnod, és elsők közt felvenni minden oltást, ha forgalomba hozzák. Ha egy orvos nem hisz egy orvosok által fejlesztett vakcinában, kinek lehet hinni?
2023. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mengele is az volt...bocs, nem kötözködni akarok, de miért kell laboregérré válnom hogy gyógyíthassak. Értem a dokiknak kell példát statuálni.
2023. febr. 22. 17:29
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
El kell, hogy keseritselek, az orvosin nem csak a covid oltas a kötelező, hanem szinte minden. Pl:influenza, a hepatitist pedig addig kapod, amig vérből ki nem mutatható.. ha orvosként magyarazni kell az oltasok jelentőséget ne legyel az.
2023. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A hepatitist és társait nem 1-2 éve kezdték nagy számban alkalmazni embereken. Az orvosin még gondolkozom.
2023. febr. 22. 18:12
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
Illogikus a felvetésed.
2023. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Ma már senki nem emlékszik rá, de messze nem ezek a Covid oltások voltak a legrázósabb dolgok, amik valaha történtek. Sok évtizeddel ezelőtt, valamikor a 60-70-80-as években a keleti blokk országaiban, a Szovjetunióban, közte Magyarországon is, hatalmas poliovírus járvány tört ki, és a gyerekek SZÁZSZÁMRA! bénultak le. És akkor semmire nem volt idő, és kínjukban egy olyan oltással kezdtek tömegesen oltani, aminek SEMMILYEN engedélye nem volt, se végleges, se ideiglenes, a vakcinának NEM VOLT engedélye. És még abból se lett baj.
2023. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!