Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyíregyházi egyetem biológia...

Nyíregyházi egyetem biológia szak vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen az iskola, a társaság, mi leszel ha végzel?

2023. febr. 22. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az egyetem modern,a környezet is szép. Én ugyan nem arra a szakra járok (anglisztikára), de vannak ismerőseim. Ők szeretik nagyon összetartó a csapatuk és segítik is egymást órai anyagokkal. Nem vagyok kolis, de jártam már ott. Nagy előnyük, hogy az egyetem épületei mellett találhatóak. Van lehetőség két ágyas szobára is, ahol két szobára jut egy mellékhelyiség. A szakról sokat nem tudok neked mondani, de az egyetem által el lehet helyezkedni gyakornoki helyeken is, ahol ha meg vannak veled elégedve diploma után alkalmaznak.
2023. febr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biológia szaknál minimum MSc-ig kell menni, de inkább doktoriig. Leginkabb kutató leszel. Foglalkozhatsz ökológiával, gombákkal, biotechnológiával, növény biológiával, molekuláris biológiával... Párom biológiát végzett, most bioinformatikus mesterre jár és egy cégnél gyakornok is. Bár nem a nyíregyházi egyetemre jár és járt. Az országban egyértelműen nem a legjobb képzést adja biológiából a nyíregyházi.
2023. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2023. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!