Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rettegek, félek és sírnék,...

Rettegek, félek és sírnék, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Rettegek, félek, sírnék, mert nem tudom mit kéne és mit akarok tanulni. Hogy mivel akarok foglalkozni az életemben. Lehet ezért sem merek menni dolgozni sehova, mert kattogok állandóan.

Mit ajánlanátok? Mit tehetnék?



2023. febr. 23. 10:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 4x váltottam egyetemet, mire megtaláltam a magamhoz illő szakot. Ráadásul pont mérnökit végeztem, miközben bukásra álltam állandóan matekból, fizikából. Nagyon az jön le az írásodból, hogy másoknak akarsz megfelelni, ezt sose tedd. Keresd az utad, ha elsőre nem jön be valami, majd bejön másodikra, s így tovább. Három a magyar igazság, egy a ráadás. Don't worry, be happy.
2023. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!