Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Behívhatják még szóbelizni?

Behívhatják még szóbelizni?

Figyelt kérdés
A húgom Győrbe a Péterfybe jelentkezett, angolos osztályba, a honlapon azt írják, hogy a szóbeli meghallgatás a tanult idegen nyelven 2023. Február 28.- március 1. és azt is írtak, hogy ez 20%-ba beleszámít, abba, hogy fel-e veszik ebbe az osztályba. A felvételije 52 pont lett, az átlaga erősen négyes.

2023. febr. 27. 17:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És még eddig emailt és levelet sem kaptunk, hogy menjen e
2023. febr. 27. 17:34
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

De hívjátok fel az iskolát talán elkallódott az értesítés.

2023. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hasznos e a vàlaszom de nézzétek a spam mappát a mailben ahová várjátok a jelzést az iskolától nekünk anno betette oda és ha nem nézzük meg akkor lemaradt volna.
2023. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem érkezett a spambe sem email sajnos. Szegény most teljesen el van keseredve, nem tudom mit mondjak neki :/
2023. febr. 27. 18:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Holnap hívjátok fel az iskolát talán vcsak elakadt az üzenet valahol, egy próbát megér.
2023. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2023. febr. 27. 18:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem ennek a sulinak a honlapját. A szóbeli felvételi beszélgetések 2023. március 7-én és 8-án lesznek. Még simán érkezhet email a következő napokban.
2023. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Február 22-én volt a jelentekzési lapok postázásának a határideje. A legtöbb középiskola még fel sem tudta dolgozni a jelentkezéseket. Ahol már kirakták a szóbeli behívási listát, ott is folyamatosan frissítik még az adatokat.
2023. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még várjatok.Ha esetleg mégsem hívják be sem kell elkeseredni,másik szakot nem is jelölt?Ha nem akkor javaslom,hogy amikor változtatni lehet tegyétek be az általános gimit is,oda nem kell szóbeli,a két osztály között annyi a különbség,hogy a nyelviben 1 órával több az idegen nyelv.
2023. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Korrekt válaszok tényleg csak gratulálni tudok mindenkinek, ha így működne az oldal minden normális kérdésnél az kincs lenne.

Bár nem én vagyok a kérdező de ez ami itt történt valóban arról szólt, hogy mindenki segíteni akart!

Le a kalappal!

2023. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!