Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az online elvégezhető külföldi...

Az online elvégezhető külföldi egyetemekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodom, hogy ilyet végezzek jövőre (mester)

Amit tudok, hogy fontos, hogy akkreditált legyen, illetve nézz utána mennyire veszik komolyan pl a vizsgákat. (szoba bekamerázása stb).

2023. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most végzek egyen. Brutális. De ez nem egy online diploma, hanem vizsgázni ki kell járni külföldre. Egyébként másoddiplomának sokkal jobb, mint egy jelenléti. De első diplomának mindenképpen nappali, jelenlétit ajánlok, mert nagyon jó a tanárokkal és diákokkal személyesen is találkozni.
2023. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

"Nem az egyetem nehéz hanem a diák hülye" - Szokratész


Ha jó képességű vagy ugyanolyan könnyű mint a magyar egyetemek, ha rossz akkor egy Tokaj Hegyalja Fősuli is kifog rajtad. Nekem eddig pozitív a benyomásom róla, semmi extra kb. ugyanaz mint amikor 2020-ban COVID alatt át kellett állni távoktatásra. Egyébként MSc-t csinálom ilyen módon.

2023. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
khan academy a legjobb.
2023. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!