Piranja kérdése:

Van itt olyan ember aki Gödöllőn a környezetmérnöki msc-n végzett/tanul és tudna mesélni pár szót a képzésről?

Figyelt kérdés
Kérlek írj rám privát üzenetet, vagy ide a komment alá és majd én zaklatlak. Előre is köszi :)

2023. márc. 5. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, engem is érdekelne pár dolog. Pl.mikor/hogyan vannak az órák (levelezőn) vannak e online ea.-ok vagy minden jelenléti.... stb.
2023. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ott tanultam, de anno beszéltem pár környezet mernök tanuloval , aki a kepzes vegefele gondolkozott azon, hogy mire váltson mert nem biztos, hogy ebből a szakmabol megél. Persze szépnek hangzik, érdekesnek is,fontos is lehetne de túl sok jót nem hallottam anyagi megbecsultséget tekintve. Ha pusztán az anyagiakat nézzük akkor mérnöki területen belül az info, villamos, mecha trió éri meg és meg talán a gépész.
2023. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom ezt a szakot
2023. júl. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!