Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ebben az esetben mit kellene...

Ebben az esetben mit kellene írnom az önéletrajzba?

Figyelt kérdés

Ha 2017 Szeptemberében kezdtem az egyetemet és 2021 Januárban záróvizsgáztam, viszont nyelvvizsga hiánya miatt csak záróvizsgát tett státuszba kerültem (abszolutórium). Nyelvvizsga letétele után 2022 Januárban megkaptam a diplomámat. Ebben az esetben mit kellene írnom a tanulmányoknál az időtartamhoz az önéletrajzba az egyetem és a szak/kar neve mellé? A sikeres záróvizsga hónapját vagy azt amikor a diplomát megkaptam?

2017 Szeptember-2021 Január vagy 2017 Szeptember-2022 Január?



2023. márc. 7. 20:42
 1/5 A kérdező kommentje:
BSc fokozatról van szó.
2023. márc. 7. 20:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a záróvizsga időpontját írnám be. Szerintem mindegy mikor kapod kézhez a diplomád, viszont lehet úgy jönne ki, hogy csusztal vele, mikozben nem.

Mondjuk a csúszás sem szégyen. 1 év meg nem oszt nem szoroz.

2023. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem részletkérdés, de simán bevésheted a diplomavédés időpontját.
2023. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BalazsBence válasza:
100%
Részletkérdés. Nem arra megy ki a játék, hogy ’helyesen’ írd meg az önéletrajzot, hanem hogy behívjanak interjúra. Beírhatod 2021 Januárt, ha úgy érzed, mert addig jártál egyetemre. De beírhatod 2022 Januárt is. Ha valaki rákérdez, hogy miért ezt vagy ezt írtad be, akkor elmondod, hogy miért és annyi. Nem ez alapján fogják eldönteni, hogy felvesznek-e bárhova.
2023. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már az interjún nem fogják tudni a fél önéletrajzod, szóval tökmindegy. Ilyenekre senki nem ad.
2023. márc. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!