Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre érettségizek, de még...

Jövőre érettségizek, de még nem tudom, hogy tovább szeretnék-e tanulni, vagy, ha igen akkor mit. Különben nem zárkózom el tőle, nyitott vagyok, hogy ismerkedjek szakokkal, egyetemekkel. Ezt mikor tudnám megvalósítani?

Figyelt kérdés
Mikor lesz a következő lehetőségem továbbtanulási kiállításokra vagy ehhez hasonló eseményekre menni? Mikor szoktak lenni ezek általában?

2023. márc. 18. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Educatio kiállítás minden évben van. +Felvi.hu-n lehet tájékozódni bármikor
2023. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az Educatio kiállítás december-január környékén szokott lenni. Én más, hasonló kiállításról nem tudok.

Esetleg az egyetemi nyíltnapok lehetnek még hasznosak, csak ugye ahhoz legalább nagyjából jó lenne tudni az irányt. Ezek is valamikor ősz végén-tél elején szoktak lenni és az adott egyetem honlapján fogod majd látni a pontos időpontot.

2023. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. márc. 18. 17:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én humán beállítottságú vagyok.
2023. márc. 18. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Milyen fakton vagy?
2023. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nincs fakt. Egy közönséges levelezői érettségi képzésen vagyok.

19/F

2023. márc. 18. 22:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!