Mit gondoltok a szolesz borász mérnök alapszakrol, majd utána egy élelmiszermérnök mesterrol?

Figyelt kérdés
Sajnos az élelmiszermérnök alapszakot nem jelöltem meg és mae nem tudok új szakot hozzáadni de a szolesz borász megvan jelölve. Viszont sokat nem tudok róla. Szerintetek megéri elvégezni és utána meg egy élelmiszermérnök mester képzést hozzátenni majd elkezdeni dolgozni valahol az élelmiszeriparban? Igazából érdekel az elelmiszer meg maga a bor és társai is, csak nem tudom hol tudnék vele elhelyezkedni. A bioszt szeretem, a matekkal sincs bajom. Nem ez áll az első helyen, csak hogyha az elsőre nem vennének fel, ide biztos

2023. márc. 20. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"Igazából érdekel az elelmiszer meg maga a bor és társai is, csak nem tudom hol tudnék vele elhelyezkedni."


Ilyen végzettségekkel max a mekiben hasábburgonyát sütögetni de legalább neked ez a szakterületed nem úgy mint a bölcsészeknek

2023. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi. Bár ez elég általánosítás így. Akkor nem is gondolok arra hogy előrébb rakom a sorban, formatervezo mérnök van első helyen. Egyébként nem minden bölcsésznek van semmirekellő szakmája, ismerősöm tolmács a másik meg valamilyen EUs nagy újságnak fordít
2023. márc. 20. 17:40
 3/5 totolala ***** válasza:
0%
Ahhoz nem kell bölcsésznek menni, hogy valaki tolmács legyen... ezaz, h a diplomája semmit sem ér, ezért elmegy oda, ahol a nyelvtudását tudja kamatoztatni.
2023. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: A tolmácsoláshoz kell bölcsészdiploma (tolmács és fordító MA.
2023. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3: hogyne kéne. Ha nem is bölcsész de tolmács fordító mesterkepzesre kötelező 1 BA vagy Bsc diploma. Nekem is megvan a felsőfokú angol nyelvvizsgam mégsem mehetnek el tolmacsnak és valószínűleg nem is tudnék. Főleg mert nekik már C2es anyanyelvi nyelvvizsga szükséges.
2023. márc. 22. 20:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!