Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudom megnézni hogy az...

Hol tudom megnézni hogy az adott alapszakommal milyen mesterképzésekre jelentkezhetek?

Figyelt kérdés

egy órája a felvit böngészem de nem találtam semmi érdemit.

én konkrétan környezetmérnök BSC-t végeztem és érdekelne ezzel milyen mesterképzésekre mehetek még - az egyértelmű környezetmérnök MSC-n kívül. rémlik hogy volt valahol a felvi-n belül egy ilyen kereső de nem találom, Isten áldja aki segít!



2023. márc. 22. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs ilyen keresője sajnos, neked kell egyesével megnézned, hogy merre mehetsz tovább vele.
2023. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A felvi.hu-n egyesével kell megnézned, mivel nincsen ilyen kereső.


Van olyan szak amire nincsen előkövetelmény (csak a BSc-s diploma), de mivel bizonyos tárgyakat nem tanultál, ezért fel kell venned pluszba a tanterven felül.

2023. márc. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyesevel megnyitod a szimpatikusnak tuno mesterkepzesek lapjait es ott lesz, hogy mely alapkepzesek elfogadottak. Vagy mazlid lesz, vagy nem.
2023. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!