Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaptam egy állásajánlatot...

Kaptam egy állásajánlatot mint gáz és vízszerelés. Szerintetek megérné kitanulni a mesterséget?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3 műszakban dolgozom gyárban, azonban valaki beajánlott engem a munkahelyén mert keresnek gáz és vízszerelőt…

Elvileg betanitanak, de halvány lila gőzőm sincs a gáz/vízszereléshez viszont ami tetszik azt hamar fogja a fejem…

A kezdő fizetés kicsivel jobb lenne mint most a gyárban, viszont úgy ígérték ha megtanultam akkor megduplázzák a fizetésem.

Viszont nyílván nem 2 nap mire megtanulom.

Ti elvállalnátok a helyemben?

A jelenlegi munkahelyemen most áprilisba lesz az emelés, 3 éve vagyok itt viszont lecserélték a vezetőséget és azóta elég kavarodás van.Azóta a fizetésem is kicsit kevesebb (levágták a teljesítménybónuszt).

Tanácstalan vagyok, ti mit tennétek a helyemben?.



2023. márc. 26. 12:42
 1/10 A kérdező kommentje:
És kipufugó gyár ahol vagyok, és őszíntén nemtudom mi jövője van már egy ilyen gyárnak az elektromos korszakban…
2023. márc. 26. 12:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Másodállásban elmennék megnézni, hogy milyen. Közben kicsit kiismerném a fizetési hajlandóságot és a főnököt. Aztán ha minden okés, akkor lépnék. A vállalkozók jelentős része xarakodik a bejelentéssel, néha a fizetéssel is. Egyébként meg ha beletanulsz, munka mellett estin megszerzed a végzettséget és vállakozóként folytathatod.
2023. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a vízszerelést választanám mint a gyári melót. Sokkal érdekesebb, egy műszak, és ha kitanulod akkor önállóan is tudod majd csinálni.
2023. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy nagy cég nem kis vállalkozó, az ismerősöm ottvan 5 éve, nem panaszkodott, hogy nem fizetnek.
2023. márc. 26. 15:23
 5/10 A kérdező kommentje:

Másodállásban lehetetlen kipróbáljam mivel napi majdnem 4 órát ingázok a munkába, s onnan vissza…

Az mellett még 8 óra meló méghozzá 3 váltasban.

Nem lenne erőm az mellett még másodállást vállalni.

Szóval vagy ez vagy az…

2023. márc. 26. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a vízszerelés, mellette pedig estin megszerezném hozzá a végzettséget is.
2023. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Epìtőiparban dolgozom. Sztem ez egy elég jól keresett terulet

. Jobb sztem mint egy betanitott gyári meló. Mégiscsak szakember lehet belőled nem segedmunkas.

2023. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a mostanit. Elég egyértelmű. Gáz és v.szerelőként később talán magánban is dolgozhatsz, vállalkozóként. Ha lesz iskolai papírod.
2023. márc. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nègy óra ingazas baszki, van kitartas
2023. márc. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem könnyű, de a kis városomban nemsok munka van…
2023. márc. 28. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!