Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni egyetem pszichológia...

Debreceni egyetem pszichológia szak vélemény?

Figyelt kérdés
1 emelttel milyen esélyekkel indulok? Felvesznek vajon? Milyen nehéz bekerülni? Mivel lehetne még pontokat gyűjteni? Eselteg valami tanács?
2023. ápr. 5. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Nézd meg a Felvit, ott minden le van írva.
2023. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi pontod lesz kb? Nyelvvizsgával lehet szerezni plusz pontokat, kivéve ha ugyanabból a nyelvből emelteztél.
2023. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pszichológia szakon az egyik legmagasabb szokott lenni a ponthatár, én ugyan a régebbi rendszerben felvételiztem oda pár éve, de nekem három emeltem volt és 2 felsőfokú nyelvvizsgám. (ebből mondjuk az egyik úgy hogy emelteztem az adott nyelvből kéttannyelvű osztályban)


egyébként a pszichológia szakot azért is gondold át még párszor mert egyrészt kb. magát sem tudja meghatározni hogy micsoda (egyszerre természettudomány, társadalomtudomány és bölcsésztudomány, tehát tanulsz egy ágazatáról, egy elméletet, akkor valamelyik lesz leginkább a három közül és full ellentmondásos az egész), másrészt meg ebből következik az hogy az elhelyezkedés pszichológiával eléggé lutri - vagy bedolgozod magad valahova, vagy jókor voltál jó helyen és akkor kapsz egy kiváló ajánlatot, vagy mással foglalkozol :"D remélem felvesznek ha ez a vágyad, viszont minél hamarabb kezdj el azon gondolkodni hogy mit fogsz kezdeni ezzel a végzettséggel mert akkor ennek függvényében kell még esetleg mást tanulnod vagy egyéb skilledet fejleszteni

2023. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!