Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen online elérhető tanulás...

Milyen online elérhető tanulási lehetőségek vannak a KRESZ-hez?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd bepróbálkozni az A kategóriás motoros jogosítvánnyal. Viszont nekem sosem ment jól a tanulás és nem érzem azt, ha most elmegyek egy suliba, akkor a megadott óraszámok alatt fel tudok készülni a vizsgára. Így tervezek egy minimum fél-egy évet itthon a tanulásra fordítani és erre keresek online felületeket, letölhető dolgokat.

Igen, tudom, sokan vannak, akik beesnek az órára és két ásítás között annyi tudást magukba szívnak, hogy kisujjból kirázzák a vizsgát, de én nem ilyen vagyok.

Mint a suliban, volt aki napestig tanult s még is épp hogy meg lett a kettese, van aki meg odafigyelt órán és hibátlanokat írt.

Én sajnos az előbbi vagyok, ezért jóelőre szeretnék alaposan felkészülni.



2023. ápr. 12. 18:02
 1/3 anonim válasza:

Ne félj, nem akkora nagy szám a KRESZ.


Ha beregisztrálsz egy autóiskolába, majd fognak adni hozzáférést egy e-titán nevű tanuló oldalhoz. Ott fejezettekre bontva le lesz írva minden, vannak tesztek is, amikkel biztosra tudsz menni. A végén van egy próbavizsga, azt kell nagyon átnyálazni.


Én majd B-s jogsihoz fogok a közeljövőben KRESZ-t tanulni, egy hétnél nem tervezek többet tölteni vele.

2023. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, nem mindenki tud ugyan olyan könnyen tanulni.

Magamról tudom, hogy nagyon nehezen.

Tavaly nyáron vizsgáztam 3 fajta targoncára s 1 fajta darura egyszerre.

Jegyzeteltem az órákon, de nagyon nehezen ment a tanulás otthon. Sokszor eggyáltalán.

Annyi volt a szerencsém, hogy pocsék volt a vizsgáztatás minősége.

Viszont egy kresz, meg forgalmi még is csak komolyabb.

Ezért szeretnék legalább az elméletből előre felkészülni, hogy sikerüljön.

Gyakorlatból meg majd plusz órákat fogok kivenni, az nem számít mennyibe kerül, addig nem szeretnék vizsgára menni, amíg nem érzem hibátlannak.

2023. ápr. 13. 07:44
 3/3 anonim válasza:
Megsúgom sose lesz hibátlan, vizsgán se kérik hibátlanra. A plusz órákat meg próbáld elkerülni, nagy lehúzás.
2023. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!