Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova érdemesebb jelentkezni?...

Hova érdemesebb jelentkezni? BME gépészmérnök vagy Óbudai gépészmérnök?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Minden ami mérnöki a BMEre.


Szimplán a hírneve miatt. 1-2 szaknál tudom, hogy minőségibb az oktatás, de hogy őszinte legyek ötletem sincs, hogy gépészmörnöknek milyen az okatás minősége, de az biztos, hogy a BMEt mindenki jobban kedveli.

2023. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első munkahely esetében lehet fontos a végzés helye , legalábbis sztem, onnantól saját véleményem szerint mar a mubkahelyi tapasztalat fontosabb lesz. Vezetőként meg majd egyeb sort Skillek is fontosabbak lesznek amik nehezen tanulhatóak, stressztürőképesseg , vezetési hajlam stb. Szoval nem minden a végzés helye, persze pálya elején lehet fontos. En mar ismertem több diplomás mérnököt is magas vegzetségekkel akinél sztem egy sima bsc-s is jobb lett volna abban a pozícióban mivel nem igazan volt jó vezetői készsége.
2023. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a legtöbbet az segít, ha meg korlátozott oraszamban vagy részmunkaidőben de egy kis gyakornoki tapasztalatot szerezzen az ember az utolsó 1-2 félévben.
2023. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én BME Gépészmérnöki Karon végeztem az alapképzésem, és az volt az érzésem az első munkahelyemnél, hogy messze van az egyetem által átadott és a munkahely által elvárt tudás. Azonban több szaktársam is volt, aki az Óbudairól jött át, mert az túl könnyű volt, illetve az Óbudaira ment át, mert ez túl nehéz volt neki.
2023. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!