Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt érettségin ha valaki...

Emelt érettségin ha valaki összesítve 25% alatt teljesit akkor mivan?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon krízis helyezettel teli volt az idei évem. Eleve halasztani szeretnék ha felvesznek.

25% biztos meglesz, sőt, szerintem a 45 is, de mindig parázok attól, hogy leblokkolok a feladatlap előtt.

Oldottam meg emelt próbát, 48% lett



2023. ápr. 27. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Akkor? Bukás.

De ha 50% körüli teszteket írsz, akkor ez elég valószínűtlen.

2023. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem eléggé kikövetkeztethető voltam, hogy bukás lesz. Ha valami megbukik, akkor ősszel érettségizik újra. Ilyenkor kell felárat fizetnie vagy az első javítóvizsga/pótvizsga ingyenes?
2023. ápr. 27. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a rendes érettségid, akkor igen.
2023. ápr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy emelt érettségin ha bukás van nincs javító szóbeli mint középszinten. Milyen tantárgyról van szó? Miért jelentkeztél belőlük emeltre? Ha valmit értesz belőle csak nem buksz meg. De ha ennyire nem megy és nem szeretnél megbukni akkor mondd le, ne menjél érettségezni. Ezt tudom javasolni alternatívaként.
2023. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt elég időm felkészülni. Amúgy a kedvenc tárgyam, imádom, szeretem mostanság szeretettel tanulom. Kémia amúgy
2023. ápr. 29. 08:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!