Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pannon Egyetem Mentálhigiénés...

Pannon Egyetem Mentálhigiénés közösség - és kapcsolatépítő MA távoktatás tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jár valaki erre a képzésre?Kinek mi a tapasztalata?



2023. máj. 27. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Valaki elindít egy szakot ezzel a névvel? XD Gondolom nem vezérigazgatókat képez. Én ehelyett a kamu szak helyett valami közgáz mesterre mennék, mondjuk egy vállalatfejlesztés vagy egy pénzügy Msc. Esetleg egy alkalmazott matematikus. Ezek karrier szakok.
2023. máj. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értem a problémádat.Gyógypedagógia alapképzés után miért akarnék én az általad felsoroltak közül bármelyik is lenni?Ennek semmi köze az alkalmazott matematikához vagy a pénzügyhöz...,de nem is az volt a cél.
2023. máj. 28. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy olyan új szak, amely jól hangzik és népszerű, ám a munkaerőpiacon szinte teljesen ismeretlen és használhatatlan. Arra találták ki, hogy az egyetemek bevételhez juthassanak. Az a helyzet ugyanis, hogy a mentálhigiénés jellegű állásokra mindenütt pszichológusokat várnak, eleve úgy írják ki a pályázatokat, hogy pszichológusnak kell lenni. Úgyhogy ezzel a diplomával sajnos nemigen fogsz labdába rúgni a mentálhigiéné területén. Ha nem hiszel nekem, keresgélj a hazai állásportálokon, és nézd meg, hogy hány helyen fogadnak ilyen végzettséggel pályázókat. Fölöslegesen fecsérled az idődet és a pénzedet. Inkább csináld meg a gyógypedagógus mesterdiplomát, azzal legalább az eredeti pályádon magasabb fizetési kategóriába kerülsz. Vagy képezd át magad valami egészen másra, ha nem akarsz pedagógus lenni, de a mentálhigiénés közösség- és kapcsolatépítő szakot nagy ívben kerüld el.
2023. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat utolsó.

Igazából azt gondoltam,hogy az alap végzettségem egy kicsit kibővíteném,abban hasznosítanám...,de így akkor lehet inkább más mester után nézek.

Igazából a gyógypedagógia mesterre mindenki azt mondta nekem eddig,hogy plusz egy papír,nem igazán több( most az a minimális fizetésbeli különbség szerencsére nekem nem számít,nem mérvadó a választásban).

2023. máj. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!