Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diszkalkuliával el lehet...

Diszkalkuliával el lehet végezni az orvosit?

Figyelt kérdés

A bioszt és a kémiát szinte 0-ról kezdeném el tanulni, mert kb 10 osztályban volt utoljára ilyen órám.

22 éves vagyok, de rájöttem hogy ez a szakma érdekelne.Nem tudom hogy így mennyire lehetetlen. Nagyon odatenném magam, de nem tudom az elég lenne-e. Valakinek bármi tanács/tapasztalat esetleg?



2023. jún. 2. 09:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Számolni tudni kell az orvosoknak (is). Ha ez Neked nem megy, akkor már pályát kell keresned.
2023. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy számolni kell tudniuk, de a kérdés hogy milyen nehézségű dolgokat.
2023. jún. 2. 09:45
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nehezet, és nem fog menni.
2023. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Azt értem hogy számolni kell tudniuk, de a kérdés hogy milyen nehézségű dolgokat"


Ha egy gimis matek gondot okoz akkor esélytelen

2023. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
És ki fogja fizetni a féléves kb. 2 millió Ft költséget ?
2023. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 az állam mondjuk.
2023. jún. 2. 09:57
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 Örülnék ha a kérdésemre válaszolnátok, nem a fizetésre, ugyanis nem erről érdeklődtem.
2023. jún. 2. 10:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy mennyire súlyos diszkalkulia? Gimis matekból fel voltál mentve, vagy érettségiztél matekból? Ha nem is érettségiztél belőle, akkor az orvosi sem fog menni sajnos.
2023. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De érettségiztem belőle, igaz nem ment túl jól. Nem voltam felmentve.
2023. jún. 2. 10:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de diszkalkuliával esélytelen. Már eleve a bemeneti követelményeket nem tudnád teljesíteni, ugyanis az emelt kémia/fizika érettségik jelentős része számolás, és az emelt biológia érettségi sem mentes tőlük. Az egyetemen pedig, kapásból az első évben, szintén kell tanulni orvosi fizikát (biofizikát), orvosi kémiát, orvosi statisztikát (biostatisztikát), és ha nem megy a matematika, ezek a tárgyak sem fognak menni.
2023. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!