Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt történelem szóbeli?

Emelt történelem szóbeli?

Figyelt kérdés
Aki már esetleg volt, mennyire volt nehéz? Nagyon félek tőle, jelenleg azt érzem hogy semmihez sem tudnék hozzászólni semmit

2023. jún. 4. 20:17
 1/7 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Mennyi lett az írásbelid?
2023. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még nem tudom

Szerintem 55-60 korul lesz mert az egyik esszebe masrol irtam mint amirol kellett volna:(

2023. jún. 4. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nehéz lesz.
2023. jún. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
74% lett.
2023. jún. 5. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly az áprilisi törvényeket kérdezték részletesen. Vmiért nem számítottam rá, hogy egy kisebb témakört kell majd kibontani negyed órában ráadásul nem volt a kedvenc témám. Alig tudtam vmit a papírra írni és kb 4 percig beszéltem, de utána ahogy kérdeztek szinte mindenre tudtam válaszolni és majdnem max pontot adtak.
2023. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, a vizsgáztatók is rendesek. Ha ment az írásbeli itt se lesz baj. Nekem is 74% lett az írásbeli és ekörül alakult a szóbelim is.
2023. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még 2009-ben érettségiztem történelemből emelt szinten, de nagyon pozitív tapasztalataim vannak! Kállai Miklós hintapolitikáját húztam, melyhez rengeteg forrást kaptam. Könnyű volt használni is.

Egy-két hibám volt is, amit kérdeztek, de nem tudtam, de mégis legnagyobb meglepetésemre 100%-ot kaptam!

Nagyon rendesek voltak!

2023. jún. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!