Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gazdaságtudományi...

Melyik gazdaságtudományi mesterképzést érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Gazdálkodási és menedzsment alapszakról mennék, ennek az elvégzése nagyon könnyen ment, mesteren valamivel nagyobb kihívást szeretnék. Eredetileg vezetés és szervezésben gondolkodtam, de ahogy látom a véleményeket talán nem az lenne a legjobb választás, mert nem túl erős, illetve rengetegen végeznek rajta minden évben.

2023. jún. 16. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi koncepció, hogy mi érdekel, vagy mivel szeretnél utána foglalkozni? Egy aktuárius vagy egy számvitel szak is jóval nehezebb, mint egy gazdmen alapszak, de más érdeklődéssel érdemes odamenni, illetve más lehetőségeid lesznek végzés után.
2023. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Én a Pénzügyet ajánlanám :)


Vezetés és szervezés, Vállakozás fejlesztés 0 plusz infot add, csak annak jó sajnos, hogy jól nézzen ki az önéletrajzodban, hogy van egy mestered.

2023. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb kivíhást szeretnél akkor kanyarodj rá a Survey Stat vagy Data Science vonalra
2023. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosítás és pénzügy matematika, az tuti jó kihívás.. :) Attól függ, mi a célod vele, mi érdekel, karrier tervek stb. Vezszervet biztos nem csinálnék.
2023. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik vonal érdekel az eddigi tanulmányaid alapján? Voltál valahol gyakornok?


Szerintem amíg nem voltál gyakornok, addig egyikre sem érdemes menni. Legalább nézz körül, milyen karrier érdekel…


A biztosîtási matek és survey statisztika valószínűleg túl nehezek lennének neked, ha nem vagy különösebben matekos.


A pénzügy egy remek választás, tulajdonképpen ez a legbiztosabb szerintem is. Vagy dolgozol kicsit és utána tolsz egy jobb MBA-t.

2023. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!