Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyivel jobban éri meg a...

Mennyivel jobban éri meg a Duális Diploma a sima diplománál?

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 13:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Mennyivel nehezebb a Duális?
2023. jún. 20. 14:12
 2/6 A kérdező kommentje:
Illetve hogyan és hol kell jelentkezni?
2023. jún. 20. 14:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Fel kell keresni az adott céget, ahonnan akarok menni?
2023. jún. 20. 14:16
 4/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Bocsánat, ha túl tapasztalatlan vagyok ilyen téren.
2023. jún. 20. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Informatikáról tudok nyilatkozni. Olyan szar volt a konstrukció hogy sokkal jobban jártam azzal hogy simán elmentem gyakornoknak egy céghez. Nekem kicsit olyannak tűnt hogy nagy marketing és elhúzzák a mézesmadzagot de egyébként fejetlenség a háttérben (az egyetem részéről).
2023. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor tudsz duálisra jelentkezni, ha az adott egyetemnél van ilyen lehetőség.


Ha van, akkor az egyetem honlapján szokott lenni egy lista, hogy az adott évben melyik vállalatok/cégek fogadnak duális hallgatót és mindegyikhez külön-külön kell jelentkezni, általában egy CV és egy motivációs levéllel, ami után van pár körös személyes interjú.


Én közgázon jártam duális képzésre, de egyet értek a felettem szólóval, semmivel nem ad többet, mint egy gyakornoki állás, sőt...


Se a cégek nem tudják mit kezdjenek veled, se az egyetemek, nincs normális kidolgozva ez a rendszer.

2023. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!