Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mai pedagogusok nem veszik...

A mai pedagogusok nem veszik eszre hogy miattuk se mennek a palyara a fiatalok nem csak a kormany miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos kiskoromban rengetegszer koltoztunk igy 4 iskolat is megjartam.

Volt koztuk allami es magan es mindenhol: OREG,KIEGETT “pedagogusok”

Volt koztuk aszisztens,gyogypedagogus es 90% ezt a viselkedest csinalja.

Nyilvan ez a rendszer hibaja is hogy kiegettek,de miert a gyerekeken kell letolteni?

Nem egy ovodas,pedagogus facebook csoportban benne vagyok mivel gyogypedagogiai aszisztens a szakmam,szerettem volna erdeklodni az ovonoi kepzesrol es csak a leszolast kaptam,hogy a fiatalok nem ertenek semmihez stb…es csodalkoznak hogy senki nem akar erre a palyara jonni?

Mar nem dolgozom ovodaban,mert az ovonok felol(40-50evesek) is a folyamatos “fiatal vagy?akkor nem ertesz semmihez” modit tartottak

Tisztelet a kivetelnek!!!!

Baratnom tanitonak tanul az egyetemen,gyakorlaton a pedagogusok gusztustalanul energiavampirok es bunkok.

Ha ugy gondoljak hogy a fiatalok nem ertenek semmihez,es az allam tovabbra tartja ezt a fizetest es a statusztorvenyt mi lesz a jovo generaciojaval kerem?

Szerettem volna ovodapedagogus szakra jelentkezni vagy gyogypedagogus,es nem a fizetes miatt nem jelentkezek hanem a kollegak miatt.Tegyuk hozza videkrol van szo ahol az oregeknel nem olyan modern a gondolkodas mint egy pesti belvarosi ovodaban pl.

Teljesen csalodott vagyok,mert kiskorom ota ezt szerettem volna csinalni es a szivem melyen ezt is szeretnem de nem latok remenyt magyarorszagon se az allam se a kollegak miatt.



2023. jún. 25. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Többek között ezért is tüntetnek a pedagógusok.

A jó, szakmával törődő pedagógusok ugyanis nem bírnak megmaradni a pályán a fos körülmények között.

Így marad az, akinek tökmindegy, nem célja jó munkát végezni, nem érdekli a munka vagy a munkakörülmény, stb.

A selejt marad a pályán és a jó rostálódik ki.

Ha vonzóvá tennék a szakmát és az emberek szeretnének pedagógusnak menni, akkor lenne miből válogatni és akkor a selejtet kirostálnák és a jó maradna. Dehát... abszolút nem ez az irány.

2023. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

500 korul keresek mernokkent

. Amilyen ingatlan és egyéb árak vannak sokra így se jutok. Tanárként amikor anno palyavalasztas előtt voltam,.a béreket hallva el sem tudtam volna képzelni karriert.

2023. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Tévedsz! Csak a kormány miatt!
2023. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!