Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire lehet számítani pótfelvét...

Mire lehet számítani pótfelvételin idén a BGE esetében?

Figyelt kérdés

Valaki tud bármit is arról, hogy a jelentősen megnövekedett jelentkezői létszám mennyire befolyásolja idén azt, hogy mennyi hely marad pótfelvételire? Mindig van pótfelvételi oda?

Illetve még annyi lenne a kérdésem, hogy pótfelvételi esetében is lesz még időm kollégiumba is jelentkezni? Félek, hogy így kifutok az időből.



2023. jún. 26. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Pótfelvételin 90%-ban csak önköltséges helyek vannak. Önköltségesen meg nincs kollégium, mert úgy vannak vele, hogy akinek erre futja, annak futja albérletre vagy ingázásra is.
2023. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy csak önköltségesen hirdetnek, de hogy érted azt, hogy nincs kollégium? Én láttam az oldalukon, hogy önköltségesként csak szimplán többet kell fizetni érte, de lehet jelentkezni ugyanúgy. Az ingázást nem mindenki tudja megoldani, és egy albérlet még mindig jóval drágább.
2023. jún. 26. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ktg-térítéses is jelentkezhet koliba, de mire a pótfelvételi eredménye megvan, arra kb mindenhol rég vége a kolis jelentkezésnek.
2023. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Tavaly aug 9-ig lehetett jelentkezni elsőéveseknek, pótos phatár meg aug 20 után volt kihirdetve.
2023. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Bagolyvár koli oldalán én olyan táblázatot találtam, ahol azt írták, hogy tavaly aug 25-től 31-ig lehet koliba jelentkezni pótfelvételizőknek (ugyanígy a szoc helyzetfelmérő is), és a döntés szept 6-ig volt.
2023. jún. 26. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Akkor meg miért túráztatsz minket, ha tudod???
2023. jún. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert nem ez volt a kérdés:) De legalább abban megbizonyosodtam, hogy mennyire megbízható ez az oldal.
2023. jún. 27. 08:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém pótfelvételivel jutott be bge gazdasági informatikus képzésre, államira. Nem csak fizetős képzések indulnak pótfelvételin.
2023. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!