Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Penta/Számvitelnavigátor vagy...

Penta/Számvitelnavigátor vagy Pallas 70 könyvelő képzés?

Figyelt kérdés

Szeretnék könyvelőnek tanulni, már régóta gondolkodom rajta és úgy döntöttem idén belevágok. A képzést online teljesíteném, mert mellette mást is csinálok. Néztem több képzést is, de ez a kettő tűnt a legszimpatikusabbnak. Az lenne a kérdésem, hogy melyik a jobb?

Felkészítenek a modulzáró vizsgákra és a záróvizsgákra? Jók az oktatók? Segítenek a felkészülésben? Később el fogok tudni helyezkedni?



#könyvelés #könyvelő #mérlegképes könyvelő #könyvelő képzés #számvitelnavigátor
2023. jún. 29. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy van ember, aki mindkettőt elvégezte volna, így objektíven össze tudná hasonlítani őket. Én a Pentánál csinálom, már csak egy modulzáróm van hátra + a képesítő. Nekem kimondottan pozitív a véleményem róluk, sokat segítenek, a modulzárókra jól felkészítenek. A képesítő vizsgáról értelemszerűen nem tudok nyilatkozni, ahogy a későbbi elhelyezkedésről se, de utóbbi kapcsán nem hiszem, hogy gond lenne, ha a képesítő vizsga megvan.
2023. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Távoktatásról van tapasztalatom. Pentánál videókfelvételekből lehetett tanulni, jelentkezés után belenéztem a felületükbe (a navigátoros videókat már ismertem), közöltem, hogy kontakórákkal is kevésnek tartom a személyes kapcsolattartást, nem kezdtem el. Perfekt magasabb árért, ugyanez.

Pallas70-nél vagyok. Van olyan modul, amiben a ppt-t amit leadnak, és ami feladatot megoldunk, mind 2010-2013 közöttiek. Ajánlott tankönyv, munkafüzet nincs. Amit MS Teams-en megosztanak, azok vizsgafelkészítő tankönyvek szerzőitől lopott másolatok, forrásmegjelölés nélkül. Az ezekből készített régi, saját ppt-k vázlatszerűek. Egyetemi jegyzeteimet, vásárolt tankönyveket használok elmélethez, mert itt nincs biztosítva egész mondatokban magyarázó tankönyv, jegyzet. Érettségivel jelentkezőknek nincs magyarázat leadva, sem szóban, sem írásban, "valamelyik gazdasági szakon jobb ha tanultad vagy dolgozzál benne előbb" a hozzáállásuk. A már kifizetett modulok után a tananyagot előre nem kapjuk meg, majd ahogy haladunk, azt sem hétvégén, amikor ideje lenne a többségnek. Tanárfüggő, van aki a délutáni számolásokat unja velünk, hadar. Modulzáró előtt nem nézzük át mit kérdezhet elméletből - amihez csak vázlatok vannak -, nem kifejtős kérdésekben kéri vissza. Belekérdez, csak van amikor a vázlatokban sincs benne a kérdés, nekem aki tanulta előtte nem gond, másnak lehet az. Itt 500x45perccel számolhatsz, ennyi időt szánnak a képzéshez.

2023. jún. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!