BME - Energetikai mérnök?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén érettségiztem és érdekelne a véleményetek az Energetikai mérnöki szakról (BME). Sok jót hallottam róla és érdekelne, hogy megéri elvégezni és van-e benne jövő esetleg "karrier". Köszönöm a segítségeteket!

2023. júl. 4. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Mérnökinfó, villamosmérnök, mechatronikai mérnök pörögnek most nagyon, ezekben biztos van jövő, de az energetikai mérnök sem rossz.
2023. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Ismerek energetikai mérnököt aki végzés utan villamos mscre ment aztan pótolhatott egy rakat kreditet. Állítása szerint töredéke volt vele az allaslehetoseg , és azok is kevesebb pénzért.
2023. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Ha érdekel az energetikai bármelyik területe, akkor mindenképp érdemes.

Ha megnézed az alapszak és a mesterszak specializációit szinte mindegyik olyan, amire szükség lesz a jövőben.

A második válaszolót meg ne nagyon vedd figyelembe szerintem. Évek óta ezt a szöveget nyomja, nem túl releváns.

2023. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!