Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy kis felest betolni ZH előtt?

Egy kis felest betolni ZH előtt?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, mivel félősebb vagyok, haverokkal ha hétvégén megiszunk egy-két kört, sokkal jobban érzem magam, csak úgy tódulnak a gondolatok!


Úgyis ülünk vagy 120-an egy teremben ki venné észre? Csak akkor kell vigyáznom, amikor a tisztelt professzor kiosztja a feladatlapokat, akkor majd nem fújom ki a levegőt egy 20-30 másodpercig.


Valakinek még valami jó ötlete, tippje?


2023. júl. 12. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt mar olyan velem hogy delben ittam egy froccsot, ugy hogy 2kor zh volt. Es annyira faradt voltam hogy eleg erosen megereztem, es meg 2kor is boven bennem volt. Aztan 24 pont lett a 20bol, szóval siman csinalhato😂. Meg szerintem a tanart egyaltalan nem erdekelne
2023. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz ezzel, mert másképp is elsülhet, mint szeretnéd (és nem azért, mert megérzi rajtad a vizsgacsősz). Az alkohol oldja ugyan a feszültséget, de nagyon szűk a mezsgye a kellemes ellazulás és a teljesítménycsökkenés között. Ha alapvetően információ passzív visszaadásáról szól a ZH, és megengedheted magadnak, hogy rászánd ezt az alkalmat a kísérletezésre, akkor hajrá. Analízis szigorlaton viszont nem ajánlom a módszert.
2023. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Zh miatt minek inni? Xd mégha egy szóbeli miatt bátorság kellene, érteném, írásbelin csak elvesz a teljesítményből szerintem. Ülni, és olvasni, értelmezni kell.
2023. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha írásbeli akkor nem származhat belőle bajod, csak ne legyél részeg.


Szóbelinél oldja a feszültséget, de nehány lehetet tuti érezni fog a tanár, és nem feltétlenül értékelné az alkohol szagot.

2023. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, ha netán izgulosabb vagy és van egy kis gyomor idegességed előtte lehet nem tenne jót, hogy beokádsz a szesztől
2023. júl. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Áh nem "okádnék" tőle, annyit nem innék, csak egy kis felest, vagy valamit.

De azért kicsapatni sem akarom magam :D

Csak, hogy megjöjjön az ihlet :-)

2023. júl. 13. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!