Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A pécsi kollégiumok jellemzően...

A pécsi kollégiumok jellemzően milyenek? A szegedi kritikán aluliaknál jobbak valamivel?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy léteznek ott egy fős szobák is. Kérdés, hogy ezeket kibérlik a korábbiak vagy doktori hallgatóként nagyobb esély van ezekre?


Nem vagyok egy nagy kolis, de most eleinte muszáj lesz és a szegedi károlyi féle dolog na az meg különösen nem az én világom.


2023. júl. 16. 00:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Gondolom a majd 400 km vasúti km az azért ér pontokat, amivel jobb helyre lehet kerülni.
2023. júl. 16. 00:17
 2/7 A kérdező kommentje:
Valamint még annyi, hogy melyiket javasolnátok, ha nem vagyok egy társaságot igénylő valaki?
2023. júl. 16. 00:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem megy ma az alvás. Elkezdtem nézni az albérleteket és max 1 lakótársas lakások már 50 - 60 ezer körül is vannak egész korrektek ami még telekomozással amit kb. az összes ismerősöm csinál is fenntartható és nem kellene idegben lennem amiatt, hogy kikkel leszek egy szobában és hogy nincs csak egy szinten egy mosdó és társai.
2023. júl. 16. 00:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jakabhegyi, Boszorkány, Szántó


Ezekben laktak ismerőseim és nekik nem volt problémájuk ezekkel. Egy ágyas szobákról nem tudok.

2023. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Mondjuk ezek a leírások alapján vállalhatónak tűnnek. Aztán persze majd kiderül mire sikerül jutni vagy mi lesz a jobb megoldás. :)
2023. júl. 16. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a Szántóban laktam és teljesen meg voltam elégedve vele. Egy ágyas szobákról viszont én se hallottam, franciaágyas van néhány, amit pároknak szoktak kiadni, de azokhoz tudtommal vagy konyha vagy fürdő nem tartozik (nem emlékszem melyik).

Illetve nem a vasúti távolság számít, hanem az autós távolság és idő. (Ezt csak azért írtam, mert engem eléggé gyomron vágott, hogy a majdnem 5 órás vonatút helyett a 3 órás autóutat vették figyelembe, ami jóval kevesebb pontot ért.)

2023. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. :)

Valószínű a leírást félreértettem a kiadható szobákkal az egyiknél.


Nekem amúgy az autós is 4 óra felett van bár tény Paks alatt sok időt lehet nyerni. A vasút meg vagy lassú mellékvonal vagy kerül, mint a budapesti.


Amúgy az a kérdés itt már csak, hogy doktorin tényleg van-e szociális mert az egyik leírás szerint igen.

Igaz ott hiába van pl. MÁK-os határozatom meg szemüvegem lehet az itthoni jövedelem így is elviszi a rossz irányba. Ami nem sok, de pl. a másik helyen elég volt hogy elvigye.


Mondjuk most keresgélek szobákat is, mert lehet ér annyit a privátabb tér, mivel tényleg eléggé ilyen egyedül lévő típus vagyok. Annyira meg nem olcsók ezek a kolik, ha azt nézzük.

2023. júl. 16. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!