Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy elkezdem a tanári egyetemet és ha nem is az első évben de a másodiktól lehet menni dolgozni mint tanár?

Figyelt kérdés
Tanítóin úgy tudom, hogy már ha felvettek jelentkezhetsz tanítani. Tanárin is van ilyen lehetőség?

2023. júl. 16. 07:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos lehet. Már nagyon sok ilyen álláskeresőt láttam akikre intézmények írtak, hogy nyugodtan mehet oda.

De ez baromira nem jó...

2023. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Pár év alatt eljutunk oda, hogy nem kell pedagógus végzettség, hogy taníthass. Jelenleg indítanak már olyan középiskolai szakképzést, ami pedagógus szakmát ad, hogy egyetemre se kelljen menni, csak legyenek pedagógusok.
2023. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

2-es: erről van valami infód? vagy mi ennek a képzésnek a neve?


(ne érts félre, nem egy tini vagyok aki ilyen szakra menne hanem egy megbotránkozott felnőtt)

2023. júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mire odajutsz addigra így lesz. Ha valóban annyi tanár mondott fel az iskolákban amennyiről írtak, lehet kötelező is lesz tanítani.
2023. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2023. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
5-ös: köszönöm. Ahogy olvasom a képzés neve inkább oktatási asszisztens lesz/ilyen kategória. Szerintem ez ugyanolyan mintha valaki felnőttképzésben elvégezné a pedasszisztenst. Azzal se lehet tanár senki, de tud segédkezni nekik.
2023. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Na vajon miért... Mert nincs megbecsülése a pedagógusnak. Sajnos ilyen világot élünk, ahol a nevenincs, szemtelen diáktársadalom tényleg azt hiszi, hogy már bármit megtehet az órán, és azon kívül is. Szomorú ez. Úgy visszaadnám a kezükbe a nádpálcát, hogy öröm lenne nézni. Mert így igazából azok szívják meg, akik csendesek, kedvesek, jó tanulok.
2023. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem ez ugyanolyan mintha valaki felnőttképzésben elvégezné a pedasszisztenst. Azzal se lehet tanár senki, de tud segédkezni nekik." - ne legyél már ennyire naiv. Most persze, így tálalják. Aztán percek alatt be fogják küldeni őket "helyettesíteni", ha nem lesz elég tanár (sok helyen most sincs, és kb. esélytelen, hogy találjanak). Aztán majd "helyettesít" röpke 30-40 évig...
2023. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan lehet tanítani tanár szakos hallgatóként? 😂

Én azt hittem vicceltek. Mintha egy orvoshallgató praktizálna 🤣

2023. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Lassan odajutunk, hogy praktizálni fog 😂
2023. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!