Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pannon Kincstáron kívül...

Pannon Kincstáron kívül ismertek olyan pesti, főként online rendszerű felnőttképzést ahol jár diákigazolvány?

Figyelt kérdés

Már teljesen beleéltem magam, hogy oda jelentkezek, de utána olvastam a véleményeknek és úgy tűnik az a hely egy katasztrófa...


Van valakinek más hellyel tapasztalata?


Annyi oldalt átnéztem, nem tudok már kiigazodni.


Egyelőre eü végzettségem van, de nem feltétlenül ebben tanulnék tovább, jelenleg több irányban is körülnéznék döntés előtt.



2023. júl. 16. 10:28
 1/3 Paczalos István ***** válasza:
100%
egyetemek távoktatással működő tagozatai. Bár ez fizetős, 120-600 ezer / szemeszter.
2023. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azzal a diákigazolvánnyal csak a lakóhelyed és a képző intézmény közötti (táv) utazási kedvezményre (50%) leszel jogosult, semmi másra nem.
2023. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, azért szeretném.
2023. júl. 28. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!