Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ha a magyar nyelv...

Szerintetek ha a magyar nyelv és irodalom közép szintű érettségim 49 pontos, azaz 3-as lett, felvennének a PTE gyógypedagógiára?

Figyelt kérdés
Mellette letenném az emelt szintű biosz érettségimet és egy B2-es angol nyelvvizsgát is. Így lenne esélyem, vagy a magyaron is javítani kellene?
2023. júl. 27. 14:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 49 %-os, nem pontos..
2023. júl. 27. 14:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a biológia érettségitől függ... de angolból nem érettségiztél?
2023. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érettségiztem, de az is 3-as, a nyelvvizsga meg többet hozzá dobna a pontjaimhoz.
2023. júl. 27. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de hogy tudtál B2-es nyelvvizsgával ilyen gyengén érettségizni?


Csak mert gondolnám, hogy egy emelt angollal egyszerűbb lenne, ha már úgyis megy az angol...


Na, mindegy, nem reménytelen, de azért elég sovány. A magyar érettségi nekem valahogy mindig kissé zsákbamacskának tűnt, de lehet, hogy érdemes tenni egy próbát, és azt is javítani, hogy ne érjen kellemetlen meglepetés. Azt azért érdemes átgondolni, mit és miért rontottál el az érettségin, mit kellene máshogy csinálni.

2023. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az angol nyelvvizsgat most tenném le, az érettségi szimplán azért sikerült ilyen rosszul, mert nem volt célom a továbbtanulás.
2023. júl. 27. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy lett a PTE gyógypedjén magas ponthatár, de ahogy látom szerintem nem sikerült. Volt PTE-sként, ha tényleg ez az álmod remélem jelentkeztél máshova is, ahova kevesebb pont kellett, mert én a kpvk-t nem ajánlom. Kiforratlan, össze-visszaság jellemzi, pocsék az órarend összeállítás. Került messziről. Ne higgy el semmit a nagy menő hökösöknek,hogy ez milyen szipi-szuper!
2023. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Idén fogok jelentkezni, még előttem áll a nyelvvizsga, az érettségi kijavítása és közben egy gyp asszisztens képzés is. Így esélyesebb vagyok.
2023. aug. 1. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!