Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nem jó az Edutus? (...

Miért nem jó az Edutus? ( Marketing)

Figyelt kérdés
Az Edutus és a Metu marketing alapképzése között gondolkodom. A Metu jóval drágább. Mindenki azzal jön, ha az Edutusra megyek sehova nem fognak felvenni, mert semminek tekintik az egyetemet. Ez igaz?
2023. júl. 27. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, ez két és fél pipás lúzer szakmunkásba se került be, itt éli ki magát.


Ha a kettő között kell választani, bátran válaszd az olcsóbbat. Azt, hogy mihez tudsz kezdeni vele, a kapcsolatok fogják meghatározni, amiket már a képzés alatt építened kell.

2023. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Kettessel egyetértek. Ez a két és fél pipás nyomorult korábban Befektetőcsávó néven trollkodott, valszeg sohasem járt egyetem közelében. Ahogy meglátjátok, jelentse mindenki egyből a válaszát, hátha tiltják, és egyszer eltakarodik végre. Habár az ilyen unatkozó barom újraregel.
2023. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tény hogy nem a legfelkapottabb egyetem. Az egyetem viszont egy része a dolgoknak, az hogy egy végzettségel mennyire tudsz érvényesülni az sokban rajtad múlik.

Én ismerek olyat aki Corvinus végzett, de a tudása szakmailag egy nagy nulla és még el is van szállva, hogy ott végzett. Majdhogynem elvárná hogy csak a diploma felmutatásával hat-hét százezret keressen és akkor még nem be sem jön dolgozni... munka külön pénz járna az ő értelmében. Betanulásba, onfejlesztésbe is nulla.

Viszont van olyan aki "csak" OKJ végzett jó eredménnyel, vagy kevésbé neves egyetemet végzett, viszont olyan fogékony a gyakorlati munkavégzésésben tanulásának a tekintétben, hogy nagyon jól végezz elég összetett munkát is.

Ha rendelkezel releváns szakmai gyakorlattal, akkor nyugodtan válaszd ez az egyetemet.

Ha nincs, akkor vagy érdemesebb nevesebb egyetemre menni, mivel számos helyen nézhetik pályakezdőként, hogy hol végzett,vagy érdemesebb egyetem közben találnod egy jó gyakornoki helyet, ahol tudsz tapasztalatot szerezni.

2023. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!