Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire hasznosak az orvosi...

Mennyire hasznosak az orvosi egyetemeken indított felkészítő kurzusok az emelt kémia és biológia érettségire?

Figyelt kérdés

2024 májusában szeretném megcsinálni az emelt biológiát, de június óta nem bírok készülni. Egyszerűen nem jön meg a belső muszájom, hogy tanuljak rá. Attól félek, hogy nem fogok a végére jutni és olyan tudással neki indulni, hogy az nekem megfeleljen.

Egészségügyis okj-s képzésre jelentkeztem az idén, nem tudom, hogy ott van-e fakultáció vagy olyan szinten való felkészülés, hogy ne aggódjak ezen.

Szóval, aki már megtapasztalta, vagy hallott róla hírt, megírnátok?



#érettségi #emelt szintű érettségi #emelt biológia #egyetemi felkészítő #felkészítő kurzus
2023. júl. 29. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az OKJ ezen nem fog segíteni.

Bármilyen emelt biológiára és kémiára felkészítő tanfolyam jó (kémiából olyan, ahol meg lehet csinálni a kísérleteket is)

2023. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért mondja mindenki, akinek elmondom, hogy az OKJ nem segít ebben? Akkor miért indítanak ilyen képzést? Mit tanítanak, ha nem ezt? A nyíltnapon mondták, hogy kémiát, biokémiát és biológiát tanítani fogják. De azt nem mondták, hogy milyen szinten. Gyógyszertári asszisztensi szakmát fogok végezni.
2023. aug. 3. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!