Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszertári asszisztens...

Gyógyszertári asszisztens képzésen mikortól van gyakorlat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Jelentkeztem egy 10 hónapos képzésre, mivel nem vettek fel egyetemre, de ennek ellenére szeretném hasznosan tölteni ezt az egy évet. Az Oktávhoz jelentkeztem. Azt olvastam, hogy a gyakorlati oktatást nekünk kell megoldani a lakóhelyünkhöz közeli patikában, de vajon ez már a képzés kezdetekor aktuális? Mármint már szeptembertől járnom kell gyakorlati oktatásra szerintetek? Azt is írták, hogy 160 összefüggő gyakorlat is lesz majd, de az gondolom a képzés végén lesz csak..

Valaki tanult itt? Nektek hogy volt?



2023. júl. 31. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ilyen képzéseknél általában egyből lehet amint megkezdődött a képzés. De semmiképp se hamarabb, tehát ha jelentkeztél a tanfolyamra ami mondjuk szeptemberbe indul, akkor nem tudod már augusztusba elkezdeni a gyakorlatot. Tehát a képzés idejére kell essen.

2023. júl. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)

Nem gondoltam, hogy hamarabb meg lehet kezdeni a gyakorlatot, csak azt hittem, hogy majd így első 1-2 hónapban elmélet, és csak utána kezdődik a gyakorlat.. de akkor ezek szerint már szeptembertől megkezdhetem szerencsére.

2023. júl. 31. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Találtál gyakorlóhelyet? Ha igen, akkor hogy? Hogy kerested? Én is a képzésen gondolkozom, de még nem jelentkeztem.
2023. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia,

Igen, találtam. De én már korábban is dolgoztam abban a patikában ahova megyek.. szóval nagyon nem kellett keresnem:D te hova valósi vagy? Lehet, tudok ott is patikát, ahova tudnál menni

2023. aug. 17. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szabolcsi vagyok, Nyíregyházához közelebb lakom, de akár Hajdú-Bihar megye is szóba jöhet.
2023. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húh, az tőlem 300km-re van sajna.. Nem ismerek ott nagyon senkit. De maga a suli, ahova beiratkozol úgyszint tud majd segíteni.. Vagy te is körbetelefonálgathatsz patikák közt, hátha.
2023. aug. 17. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!