Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik magyarországi egyetemen...

Melyik magyarországi egyetemen tudnék angol nyelven matematikát tanulni alapszakon?

Figyelt kérdés
Melyik ajánlanátok?

2023. júl. 31. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Huhh szerintem ELTE vagy BME, de lehet csak mester van angolul matekon, utána kellene nézni. Szegeden tuti nincs, Pécsett még magyarul se nagyon indul el. Esetleg debrecenben lehet próbálkoznak, de szerintem nem igazán.

Matek szakot magyarul se nagyon töltik meg sajnos.


Szerintem egyiken sem.

2023. aug. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Baluba ***** válasza:
Alapszak szerintem sehol. Hivatalosan mester sem, de az ELTE-n szokott lenni pár külföldi diák a legtöbb órán erasmus miatt, így azok angolul vannak tartva.
2023. aug. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
BME mesteren van olyan specializáció ami angol képzés.
2023. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ELTE-n is van már angol mester, de a tárgykínálat annyira gyér, hogy nem éri meg jelentkezni rá. Nem is szokott senki. Abban nem vagyok biztos, hogy indul-e egyáltalán állami támogatásos hely.
2023. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a felvi.hu-n nem találod meg a választ, felejtsd el, hogy egyetemre menj!
2023. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!