Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE ÁJK Jogász (levelező)...

Szebe1217 kérdése:

ELTE ÁJK Jogász (levelező) szakról szeretnék értelmes információkat gyűjteni. 32(L)vagyok, elegendő szabad idővel,szeretek tanulni is, önbizalmam a kevés inkább.Ha minden nap készülök és bejárok rendesen, teljesíthető agyérgörcsök nélkül?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni. Mi nem ismerünk. Ismerek olyanokat, akiknek csak a vizsgaidőszak volt nehéz, míg másoknak az egész szemeszter. Próbáld ki és kiderül.
2023. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hát én nagyon féltem tőle az elején és ez hátráltatott, azt mondom neked hogy mindent meglehet csinálni, csak a Rómát told nagyon.. az a legfontosabb.. MÁJT-ot ki lehet puskázni.. Alkotmányjog sima liba, közgáz 3 nap tanulás, jogi alaptan könnyű.. tényleg minden sikerült nekem is kivéve a Rómát :D Azt nagyon kell tudni DE az is teljesíthető! Ha tényleg mindent megtanulsz a könyvből easy, de tényleg mindennap tanulni kell hozzá azért levelezőn is... Csak bátorság, ne félj!
2023. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Illetve rosszul fogalmaztam, puskázni sehol nem tudsz de előre megvannak a kérdések és a válaszok pl. MÁJT :)
2023. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%

Valahogy így van igen, ahogy az utolsó írta. Vannak meglepően könnyen teljesíthető tárgyak, a legtöbb ilyen az első pár évben legalábbis. Van viszont 1-2 tárgy, amin 90% hogy elvérzik az ember.

Agyérgörcs garantált emiatt.

Nehezebben lehet teljesíteni az ELTE-t, mint bármelyik másikat, az a széles tapasztalat. Egy Pázmány, Szeged, Pécs is nehéz. Győr, Károli, talán Miskolci ami könnyebb. ha jól tudom. Én nem választanám újra az ELTE-t, mert szivatnak, de csak ezért.

jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De ha a kezdeti nehézségeken mégis túl jut az ember, utána kezdődik csak az igazi keménység az ELTE-n.
jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!