Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlanátok olyan egyetemet,...

Ajánlanátok olyan egyetemet, ahol az óvodapedagógiai képzéshez nem szükséges az éneklés felvételikor? Levelezőn persze

Figyelt kérdés

2023. aug. 1. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, mit csinál egy óvónő?
2023. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, megvan, tudom, hogy rengeteget énekel és mondókázik a gyerekeknek. De egy felvételin a követelmény teljesen más, mint amit ott produkálnak az óvónők szerintem.
2023. aug. 1. 20:54
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
El kell énekelni két dalt, nagyon durva
2023. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem énekművész-szintű dalolást várnak tőled az alkalmasságin sem, nyugodt lehetsz. Ha meg ANNYIRA nem tudsz énekelni, hogy nem mered vállalni az alkalmasságit, akkor miért gondolod hogy a gyerekekkel menni fog?
2023. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

3. Látszik közöd nincs a szakhoz. Ja, el kell énekelni két dalt, de ha nincs jó hangja, megbuktatják és nem lehet óvónő. De tegyük fel, átmegy. A 3 év alatt is kell sokszor énekelnie meg furulyáznia, nem mindenki tud jól. Akkor nem két dal lesz hanem rengeteg.


Kérdező én emiatt nem lettem óvónő, mert fontosabb a jó hang, minthogy szereted a gyerekeket, jól bánsz velük és velük szeretnél foglalkozni... Én elhasaltam a vizsgán és még meg is aláztak.

2023. aug. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
5, és? Ha nincs hangja, ne menjen óvónőnek. Furulyát tanítanak a fősulin, nem kell tudni a felvételin. A kérdés a felvételiről szól ugyanis. (és pont azért tudom, mert van hozzá közöm)
2023. aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Ja, de bunkónak se kell lenni, hogy "jaj nagyon nehéz". Igen van akinek nehéz. Szomorú, hogy fontosabb az énektudás, mint az elhivatottság, a gyerekekkel való bánásmód. Pont azt írtam, hogy a 3 év alatt kell majd furulyáznia, tudom, hogy nem a felvételin, én is voltam felvételizni.


Kérdező esetleg menj csecsemő és kisgyermekgondozó szakra, ott nincs ének :)

2023. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
7, ne haragudj, akinek nehéz két népdal (ráadásul szabadon válaszott) egy alkalmasságin, az tényleg keressen más pályát.
2023. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Énekelni könnyű, de tisztán énekelni, ha előtte nem tanultad meg, nehéz. Én jártam énektanárhoz és mégis ott alázott a vizsgabiztos, hogy hát sokkal többet kellett volna járni. De mondjuk ez egy g.eciző vizsgabiztos volt, sokan sírva jöttek ki tőle, másoktól, akik nem ott és akkor vizsgáztak azt hallottam, hogy majdnem mindenkit átengedtek.


De hát igen én nem is mentem óvónőnek, mert nekem nehéz, persze kornyikálni én is eltudom, de ott magasabb szinten várnak.

2023. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves hármas és négyes, nem csak énekelgetni kell random két dalt valahogy. Igenis megkövetelik tiszta, tökéletes legfőképp magas hangot. Pontosan ezért nem sikerült a felvételim, mert alapból mélyebb, rekedtes hangom van, nem tudok magas c-t kiénekelni. Ezért keresnék olyan lehetőséget, ahol nem az énekhang számít.

Köszönöm a a segítséget!

2023. aug. 2. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!