Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kell utólag emelt érettségit...

Kell utólag emelt érettségit tegyek?

Figyelt kérdés
Még akkor érettségiztem (2018), amikor az egyetemeken nem volt kötelező emelt érettségit tenni a felvételihez, így én mindenből középszintű érettségit tettem. Jövőre szeretnék levelező egyetemre menni. Nekem újra kell ebben az esetben érettsegizni? Valahol ezt olvasom, valahol azt. Esetleg valaki hasonló cipőben?

2023. aug. 8. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Valahol ezt olvasom, valahol azt."


Mi lenne ha nem valahol olvasgatnál ezt meg azt, hanem az egyetemi szakodnak a hivatalos tájékoztatójában néznéd meg, hogy mi a felvételi követelmény?


Ettől többet nem tudok mondani, mivel azon kívül, hogy "levelező egyetemre" mennél nem specifikáltad, hogy melyik egyetem melyik szakáról van szó.

2023. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemtől, szaktól függ. Nem kell mindenhova.
2023. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A felvi.hu-n nézd meg az adott szak követelményeit, amire jelentkezni szeretnél.
2023. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!