Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akit abszolút nem érdekel...

Akit abszolút nem érdekel semmilyen szakirány, az mégis milyen téren tanuljon tovább?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 18:04
 1/6 splnd ***** válasza:
100%

ha középiskoláról van szó (kétlem), akkor gimnáziumon tanulj tovább ebben az esetben.


ha pedig felsőoktatási intézménybe való felvételiről...hát nem mindenkinek kell diplomás, ledoktorált etc. szakembernek lennie, és nagyon nem kell mindenkinek továbbtanulnia. szerintem oktatási téren soha nem volt "kell".


az én válaszommal sokkal előrébb nem fogsz jutni, de egyáltalán nem gáz, ha valakinek nincs ilyen végzettsége, mert anélkül is el lehet helyezkedni. sok mindent elárul a mai helyzetről az, hogy nem egy FRISSEN végzett szakmunkás ismerősöm keres annyit, mint pl mittomén, a tanárok.


de egyébként nem lehet, hogy csak dolgozni nem szeretnél? igazából olyan 70-80%-ban lefedik az összes képzési területet hazánk intézményei, és ebből nem tudsz neked tetszőt találni?

2010. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám sajnos...ami engem érdekel, az a nyelv, a keleti kultúra, de úgy vélem, ez csak hobbiszinten jó, megélni már nem annyira. el vagyok keseredve
2010. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

No, így más a helyzet.

Ha érdekel a nyelvtanulás, azzal még sokat el lehet érni.

Akkor tanulj olyan vonalon tovább, aztán vagy idegenforgalomban, vagy szakfordítóként, vagy más területen el tudod majd adni magad.

2010. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
na most olyan valaszt adok, amilyent en is utalok, es amiert le fogtok pontozni: Ha abszolut nem erdekel semmilyen szakirany, akkor csak egyszeruen dolgozni nem akarsz. Igen, hat van ilyen is. Attol meg te is ember vagy. Ebben az esetben, en ugy latom, az a divatos megoldas, hogy keresel egy jo penzes pasast (vagy not), osszehazasodol vele es akkor nem lesz szukseged se szakiranyokra, se munkara ... (legalabbis egy ideig)
2010. okt. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tanuld meg az utat a munkaügyi központhoz, meg az önkormányzathoz segélyért, mert neked eszed ágaban sincs dolgozni. Jól el vagy a "mama hotel, Papa bank" szituációban.
2010. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bölcsészkar mindig bejön ilyen esetekre :D

Amúgy meg igaza van a többieknek...Tanulj ki valami szakmát, és kezdj el dolgozni, hidd el nem olyan nehéz az, csak el kell kezdeni :D

2010. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!