Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolát tudtok ajánlani?

Milyen iskolát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm építészmérnök szeretne lenni és megkért hogy segítsek neki iskolák terén viszont nem találtam semmi olyan iskolát Szegeden és környékén ami megfelelő lenne neki!

Tudtok valamilyen iskolát ajánlani vagy inkább gimnáziumba járjon és utána gondolkozzon a szakmán?



2023. aug. 15. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Épìtőiparban vagyok mérnök,rengeteg épìtész és épìtő mérnököt ismerek. Nem túl sok elégedett a szakma alltal nyújtott lehetőségekkel és akkor még enyhén fogalmaztam. Informatikai, mechatronikai,villamos, gepész-jármű mérnök szakokat sokkalta inkább tudom ajánlani mérnöki területen belül. Ezekkel napi 8 órában is lehet jó pénzt keresni. Épìtőipar sok esetben napi 10et elvar és kevesebbet is fizet cserébe.
2023. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De egyébként ha itt az oldalon a keresőbe ránézésre az építész és épìtő mérnöki szakokra akkor sztem az emberek 90 százaléka nem fogja ezeket ajánlani hasonló okok miatt.
2023. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, akkor középiskolát keresel neki.


Szegeden a Vedres építőipari, tehát valamennyire ezzel kapcsolatos, de nem ismerek senkit, aki itt végzett volna.

Szerintem egyszerűbb egy sima gimibe menni természettudományos vagy általános szakra. Ha most kéne nekem választani Szegeden gimit, a Deákot vagy a Piaristát választanám, ismerősi körömben elég jó híre van, nem is azok a tipikus versenyistallók, a közösség is elég jó.

Ami még jó hírű Radnóti, Ságvári, Tömörkény.


Milyenek a jegyei az ismerősödnek?

2023. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1: Azért nem fogják ajánlani, mert minden egyes ilyen kérdéshez te írod be, hogy nem ajánlod. Úgy, miközben te magad nem vagy építész, vagy építőmérnök sem
2023. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: pedig ráhibáztál az vagyok :) és hidd el találkoztam már nem egy, az iparág miatt teljesen becsomorlott emberrel szinten ilyen vegzetseggel
2023. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És asszem fél éve olvastam a greenfox (ha jól emlékszem ők voltak) interjúit, ahol pályavalto diplomások meseltek arról, hogy miért is hagyták abba eddigi karrierjüket és miért váltanak inkább a programozás felé. Volt ott jócskán épìtő és építészmérnök is a megkérdezettek között ha jól emlékszem :)
2023. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!