Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételivel jelentkeztem...

Pótfelvételivel jelentkeztem az SZTE JGYPK óvodapedagógia (ANA). Az alkalmassági vizsga a szóbelivel vagy a tesivel kezdődik?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány pontod van?
2023. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez most, hogy jön ide?
2023. aug. 21. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem kaptál róla leírást az egyetemtől, akkor bármi lehet szerintem. Valószínű akkor ott fogod csak megtudni a sorrendet.


Esetleg facebookon, vagy itt a gyakorin, vagy szimplán a googleba, esetleg a suli honlapján kutakodj, hátha írt róla valaki valami fórumon, hogy volt más években, illetve hátha a suli honlapján találsz vmi régebbi doksit, hírt hogyan zajlott.


Persze akkor sem biztos most úgy lesz, de azért lehet hogy igen. :)


A legpontosabb az lenne, ha írna az egyetem egy tájákoztatást melyik mikor lesz, melyik teremben stb.


Amúgy az is lehet, hogy te kiválaszthatod a várakozó sort meglátva hogy melyik helyre menj először.

Én úgy emlékszem Szarvason nekünk úgy volt jó pár évvel ezelőtt.

De nem tudom az SZTE-n mi a szokás. :)


Azért ha megtudod írd meg ide, hátha majd másnak jól fog majd jönni az infó a későbbiekben. :)

2023. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!