Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatokkal kapcsolatos szakmák?

Állatokkal kapcsolatos szakmák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez lehet kicsit buta kérdés lesz, de milyen állatokkal foglalkozó szakmák közül lehet válogatni?(állatorvoson kívül)Mindeneim az állatok, szeretnék majd velük dolgozni, van olyan munka amit főállásban lehetne végezni?

2023. aug. 18. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Állatorvosi asszisztens, állattenyésztő, vízilóápoló az állatkertben, de azoknak nem tudom, mi a végzettségük, bocsi :D Kutyakozmetikus, tréner, kiképző, lovász, fejőasszony.
2023. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Állattenyésztő mérnök
2023. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a kisállatos szakmák közül, az állatorvosin kívül nem fontos a végzettség. Sokkal többet számít, hogy mennyi tapasztalatod van az adott területen.

Az állatorvosi asszisztens képzések közül (munkavállalás szempontjából) csak az Állatorvostudományi Egyetem által indított képzés ér valamit, a többit totál figyelmen kívül hagyják. Állásinterjún csak az lesz a döntő, hogy mennyi munkatapasztalatod van, hiába lengeted a papírodat.

Az összes kutyás szakma (kozmetikus, tréner, tenyésztő, kiképző, szitter stb..) dettó ez a kategória.


Ha viszont nem ilyen kutya-cica vonalban gondolkodsz, akkor az állattenyésztő mérnök vagy állatgondozó végzettség jó lehet. Illetve a lovas irányokhoz is kell a papír.

2023. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!