Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Irodai munkában szeretném...

Irodai munkában szeretném elhelyezkedni,milyenf tanfolyamra jelentkezhetek?

Figyelt kérdés
Olyan beállítottságú vagyok,hogy mindig inkább az iroda érdekelt,de nincsen megfelelő szakképesítésem,érettségit ès technikumot végeztem. Jelenleg váltott műszakban vagyok,így foggalmam sincs milyen olyan tanfolyamot végezhetnék,amiben számításba vennének,ha jelentkezek. (Kecskemét)

#munka #iroda #Kecekemét
2023. aug. 23. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem semmi vegzettseg nem kell, csak mondjuk nyari munkak sokan dolgozol irodaba es megvan a tapasztalat. En tanultam gyorsgepirast meg suliban, annak komoly hasznat venned
2023. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan beállítottságú vagyok, hogy mindig inkább az iroda érdekelt"

És azon belül mi? Az irodai munka nem egy homogén dolog. Irodában dolgozik a tervezőmérnök, a könyvelő, az újságíró, a grafikus vagy az ügyfeles is, és teljesen mást csinálnak, más beállítottság (és sok esetben végzettség) kell hozzájuk.

Ha sima adminisztrátor, adatrögzítő szeretnél lenni, oda sok esetben elég az érettségi, esetleg valamilyen ügyintézői vagy technikusi végzettséggel tudod növelni az esélyeidet. Ezen felül pedig találd ki, hogy melyik az a terület, ami érdekelne.

2023. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért tisztázhatnád, hogy egyszerűbb irodai asszisztens munka érdekel (telefonálás, e-mail, kiegészítő munkák) vagy épp egy grafikus, tervező, elemző, marketinges, könyvelő állás?


Ilyen, hogy “irodai munka” mint szakterület, nem létezik. :)

Irodai asszisztens egyébként, kb bárki lehet, de azért nem mindegy, hogy mennyire tudsz azonosulni az adott cég profiljával (élelmiszergyártó ceg, vagy épp szerszámokat gyárt, esetleg valamilyen szolgáltatással foglalkozik, stb).

2023. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!