Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik tanfolyamot éri meg...

Melyik tanfolyamot éri meg elkezdenem? melyik oktatás a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Kihagyok egy évet érettségi után és nem akarom hogy a tanulástól elszokjak.

Nyelvet fogok tanulni, a 2. nyelvvizsgámra készülök, de úgy érzem ez nem elég.

Melyik tanfolyamot ajánljátok, ami nem veszne kárba és a jövőre nézve is hasznos? Online lenne a legjobb vagy Borsod megyében.

Egyelőre tájékozódom és mindent meghallgatok!Jöhetnek tapasztalatok a különböző képzésekkel kapcsolatban.



Plusz: eddig a tanfolyamgurut néztem, hogy túl szép és jó amit adnak, de tényleg jók? Megéri náluk tanulni?



2023. aug. 25. 02:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt a tanfolyamot amelyik kapcsolódik a szakhoz amire jelentkezel.

Például ha óvodapedagógus akarsz lenni akkor végezz el egy ped. asszisztensit és majd többletpontod lesz.

Ha gyógyszerészetre mész akkor egy gyógyszertári asszisztenst.

2023. aug. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konduktornak is nézzél utána.
2023. aug. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Kihagyok egy évet érettségi után és nem akarom hogy a tanulástól elszokjak."

Elég lesz a két nyelvtanfolyam is, ha mellette teljes állásban munkát vállalsz. És az sokkal fontosabb élettapasztalatot fog adni, mint bármi más! Főleg, ha még azt se tudod, hogy tulajdonképpen milyen szakmában is akarsz dolgozni (ami eléggé úgy tűnik, mert semmi konkrétumot nem írsz, hogy mégis milyen témában érdekelnének tanfolyamok...).

2023. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló:

Lehet hogy úgy tűnik,tényleg nem írtam konkrétumot, de vannak terveim, viszont jobb ha körültekintek a világban és tágabb környezetből szerzek információt, mert akik ismernek biztos, hogy egy irányba terelnének, de valami újat kipróbalnék.


Kettő nyelvtanfolyamot viszont nem írtam. Nyelvtanfolyamot sem említettem, magánúton tudok a leghatékonyabban és leggyorsabban tanulni nyelvet, tehát kiesik az "iskolás" része az egésznek így.


Igen, munkát mindenképpen szeretnék vállalni, mert kell egy rend az életembe, és remélem tényleg hasznos tapasztalatot szerzek.


Pontosítani nem szeretnék, mert tényleg saját tapasztalatokat szerettem volna hallani + lehet egy olyan lehetőséget hallok egy területről ami segít a választásban.



Szóval ahogy eddig is írtam: mindent nagyon szívesen meghallgatok!:)

2023. aug. 27. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!