Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most akkor aktív a jogviszonyom?

Most akkor aktív a jogviszonyom?

Figyelt kérdés
Nem elsőéves vagyok de ilyenben még nem volt részem. Hivatalosan úgy van,hogy félévet csak úgy lehet aktiválni,hogyha nincs adósság az egyetem felé. Namost nekem van 10K be nem fizetett "büntetés" a neptunban. (Kreditbuntetes, meg nem mentem be 1 vizsgára) Viszont minden gond nélkül be tudtam állítani az aktív jogviszonyt. Tisztában vagyok vele,hogy tárgyakat nem fogok tudni felvenni. Viszont nekem a diákmunkához kell a jogviszonyigazolás. A héten befizetem azt a 10 ezret mert jönni fog a targyfelvételi időszak de ha holnap bemegyek az egyetemre igazolásért akkor fognak tudni adni? 90 km-re lakok, nem akarok fölöslegesen utazgatni. A Neptunban aktív jogviszonyom szerepel már. (Debreceni Egyetem)

2023. aug. 27. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Jogviszonyigazolást a HAK-tól tudsz kérni online, vagy Neptunon keresztül is. Nem kell bemenni hozzá.
2023. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!