Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezősök, hogy oldjátok meg?

Levelezősök, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet, mellette pedig dolgozni járok...azonban a kurzusok olyan sűrűséggel vannak megtartva szeptemberben ( konkrétan minden péntek-szombat páros ) hogy a döntő többségére el sem tudok menni a beosztásom jóvoltából.


Én azt hittem, havi 1-2 alkalom...ezt irodai közegen, vagy teszem azt, home office jellegű beosztáson kívül nem igen lehet megvalósítani.


Nem fizikai munkát végzek, kultúrintézményben dolgozom, ami a hét mindennapján nyitva tart, reggeltől estig.


Viszont az egyetemet sem szeretném feladni, természetesen.


Ti hogyan oldjátok meg ilyenkor? Honnan pótoljátok az anyagot? Valami tanácsot kérhetek?


A társaimat illetően...hát, nem épp segítőkészek, meg kellemetlen rögtön az első hónapban jegyzetekért kuncsorogni..😕🙏🏼



2023. aug. 31. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabadságot veszek ki, és bejárok mindenre. Ha a csoporttársaid nem segítőkészek, akkor sajnos nincs ennél jobb megoldás. Egyébként a legtöbb helyen már felteszik a követelményeket és a segédanyagokat neptunba, coospace-re vagy akárhova. Végső esetben a tanárnak is írhatsz mailt, de előtte mindenképp próbáld meg önállóan beszerezni az információkat.
2023. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%

"Ti hogyan oldjátok meg ilyenkor? Honnan pótoljátok az anyagot? Valami tanácsot kérhetek?"


Ha végképp nem lehetne harmonizálni a munkáf és az egyetemi tanulmányaimat, akkor mérlegelném, hogy ér-e nekem annyit hogy egy tanulatlan senkiként éljem le az életemet, alja pozíciókat betöltve vagy az egyetemi oktatásnak köszönhetően egy intelligens, művelt és tanult Úriemberré formálódjak és versenyképes tudásom legyen. Nekem ilyen problémám nem volt, mert jómódú, elit családba születtem, úgyhogy nem kellett 1 percet sem olyan munkakörben dolgozni ami nem igényel felsőfokú végzettséget, de mindenképp a tanulást választanám.

2023. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
#2 te valszeg semmit se dolgozol Befektetőcsávó, egész nap csak itt trollkodsz hónapok óta és már egyre kevesebben veszik komolyan, és egyre többen tudják, hogy ki vagy mert felismerni az idétlen stílusodról. Mindenhol te vagy az első aki megjelenik trollkodni
2023. szept. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy oldottam meg, hogy részmunkaidőben dolgozok hétfőtől csütörtökig. Gyakorlatokat szabadsággal oldom meg.

(Pedig nem az első diplomám lesz, nem 20 éves vagyok, nem zsebpénzért kell dolgoznom, hanem lakáshitel, rezsit, teljes megélhetést magamnak kell már fizetnem, rég nem a szüleim tartanak el)


El kell dönteni mi a fontosabb a munkád vagy hogy elvégezd ezt a szakot. Akármilyen gagyi szakról is legyen szó, ha valaki a tanulást az életében csak 2. 3. 5. helyre sorolja úgy általában nem megy.

2023. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!