Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi "matematika gyakorlat...

Egyetemi "matematika gyakorlat" hogyan néz ki?

Figyelt kérdés

Hogyan zajlik/ mi történik ott?


Debreceni egyetem.



2023. szept. 3. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Majd megtudod
2023. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Matek szakra jártam, bá nem Debrecenbe. Gyakorlaton az elméleti anyagot gyakoroltuk, feladatokat oldottunk meg.
2023. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

"Hogyan zajlik/ mi történik ott?"


Feladatmegoldás.

2023. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért sajnos ott sem tudsz majd sokszor kérdezni, de azért, ha van kérdésed, valamit gyorsan válaszolnak. Inkább bemutatják, lenyomják, hogy miként kell megoldani a típusfeladatokat. De persze függ a dolog az oktatótól is. De én úgy éltem meg az egyetemi gyakorlati órákat, hogy inkább bemutatják, mi a szitu az egyes típusokkal, aztán magadra vagy utalva. A gyakorlatok általában katalógusosak, azaz mondjuk a 12-ből hiányozhatsz 2-3-at. Ha ennél többet hiányzol, akkor nem teljesített a gyakorlat. Általában 2, esetleg 3 zárthelyit (kb., mint középiskolában a témazáró) íratnak, abból áll össze a félévi gyakorlati jegyed. Ha nem teljesítetted a gyakorlatot, akkor az előadásnál lévő vizsga automatikusan bukta.Félév végén általában lehet pótolni/javítani az egyik zárthelyit vagy egy összesített zárthelyi van a félév anyagából. Majd elmondják első órán, mi hogyan zajlik. Figyelj alaposan, nem lesz semmi gond. :)
2023. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!