Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miskolci egyetemről orvos...

Miskolci egyetemről orvos diagnosztikai analitikus Bsc radiográfus szakirányról át jelenkezni Pécsre a labordiagnosztikai szakirány miatt. Sikerült valakinek? Járható ez az út? Levelező képzésen vagyok.

Figyelt kérdés
Idén felvetek Miskolcra a orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai alapszakra de számomra most derült ki a tárgyfelvételnél, hogy itt nincs labor specializáció csak ez a képalkotó diagnosztika ami egyáltalán nem érdekel. (Most is laborban dolgozom). Hogyan tudnék innét valahogy átnyergelni valami laboros képzésre, hogy ne veszítsek évet? Esetleg itt Miskolcon van még FOKSZ labor analitikus szakirány 4 féléves oda át tudok menni esetleg?

#PTE #Miskolci Egyetem #Pécsi Tudományegyetem #radiográfia #képalkotó diagnosztikai analitika
2023. szept. 7. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Debrecenben is van laboros specializációjuk. Intézmények közötti szakváltást kell kérned. Az egyetemeknek vannak letoltheto kervenyei ehhez
2023. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!